BZP / eZamówienia
Roboty budowlane

Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu

Zamawiający
Gmina Tworóg
Termin składania ofert
05.11.2026
Miejsce
Tworóg, PL24
Wartość
Nie podano

Opis zamówienia

Typ ogłoszenia: ContractNotice

Nr ogłoszenia: 2026/BZP 00496491/01

Zamawiający: Gmina Tworóg

Termin składania ofert: 5.11.2026, 07:00:00

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00496491 z dnia 2026-10-20 Ogłoszenie o zamówieniu

Roboty budowlane

Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu

1.1

Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2Nazwa zamawiającego

Gmina Tworóg

1.4Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258374

1.5

Adres zamawiającego

1.5.1Ulica

Zamkowa 16

1.5.2Miejscowość

Tworóg

1.5.3Kod pocztowy

42-690

1.5.4Województwo

śląskie

1.5.5Kraj

Polska

1.5.6Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9Adres poczty elektronicznej

przetargi@ug.tworog.pl

1.5.10Adres strony internetowej zamawiającego

https://tworog.pl/aktualnosci

1.6Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

2.1Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu

2.4Identyfikator postępowania

ocds-148610-9bcd9634-4664-4cf2-b02e-c8d9df08697c

2.5Numer ogłoszenia

2026/BZP 00496491

2.6Wersja ogłoszenia

01

2.7Data ogłoszenia

2026-10-20

2.8Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie

art. 275 pkt 1 ustawy

3.1

Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1394451

3.2Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej (zwanej dalej również „platformą”) dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1394451

12.1. Składanie dokumentów innych niż oferta, w tym oświadczeń, wniosków, zawiadomień, zapytań oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy i formularza Wyślij wiadomość.

13.1. Osobą uprawnioną do komunikowania się z Wykonawcami jest Pani Karolina Jonecko - procedura przetargowa i p. Beata Januszewska- opis przedmiotu zamówienia.

Kontakt ze wskazaną osobą następuje pisemnie na adres: gospodarka@ug.tworog.pl lub poprzez platformę.

3.6Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

12.11. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie:

12.11.1. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,

12.11.2. komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,

12.11.3. zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,

12.11.4. włączona obsługa JavaScript,

12.11.5. zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,

12.11.6. Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.

12.11.7. Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

12.12. Zamawiający dopuszcza komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, z wyjątkiem złożenia oferty z załącznikami oraz podmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem, że po otwarciu ofert Wykonawca może komunikować się wyłącznie za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej wskazanego w formularzu oferty.

12.13. Komunikacja w postępowaniu odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonych w niniejszym rozdziale.

3.8Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15RODO (obowiązek informacyjny)

29.1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Zamawiający przekazuje poniższe informacje.

29.2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Tworóg, reprezentowana przez Wójta Gminy Tworóg, z siedzibą:

Gmina Tworóg

ul. Zamkowa 16

42-690 Tworóg

29.3. Administrator

Kody CPV: 45233120-6, 45100000-8, 45233220-7

Podobne aktywne przetargi

Wszystkie: budowlane