Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu
Opis zamówienia
Typ ogłoszenia: ContractNotice
Nr ogłoszenia: 2026/BZP 00496491/01
Zamawiający: Gmina Tworóg
Termin składania ofert: 5.11.2026, 07:00:00
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00496491 z dnia 2026-10-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu
- 1.1
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
- 1.2Nazwa zamawiającego
Gmina Tworóg
- 1.4Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 276258374
- 1.5
Adres zamawiającego
- 1.5.1Ulica
Zamkowa 16
- 1.5.2Miejscowość
Tworóg
- 1.5.3Kod pocztowy
42-690
- 1.5.4Województwo
śląskie
- 1.5.5Kraj
Polska
- 1.5.6Lokalizacja NUTS 3
PL228 - Bytomski
- 1.5.9Adres poczty elektronicznej
przetargi@ug.tworog.pl
- 1.5.10Adres strony internetowej zamawiającego
https://tworog.pl/aktualnosci
- 1.6Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
- 1.7Przedmiot działalności zamawiającego
Ogólne usługi publiczne
- 2.1Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
- 2.2Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
- 2.3Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Przebudowa ul.Polnej w ramach zadania Modernizacja drogi dojazdowej do pól ul. Polna w Tworogu
- 2.4Identyfikator postępowania
ocds-148610-9bcd9634-4664-4cf2-b02e-c8d9df08697c
- 2.5Numer ogłoszenia
2026/BZP 00496491
- 2.6Wersja ogłoszenia
01
- 2.7Data ogłoszenia
2026-10-20
- 2.8Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Nie
- 2.11O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
- 2.14Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
- 2.16Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie
art. 275 pkt 1 ustawy
- 3.1
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1394451
- 3.2Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
- 3.4Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
- 3.5Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej (zwanej dalej również „platformą”) dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1394451
12.1. Składanie dokumentów innych niż oferta, w tym oświadczeń, wniosków, zawiadomień, zapytań oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem platformy i formularza Wyślij wiadomość.
13.1. Osobą uprawnioną do komunikowania się z Wykonawcami jest Pani Karolina Jonecko - procedura przetargowa i p. Beata Januszewska- opis przedmiotu zamówienia.
Kontakt ze wskazaną osobą następuje pisemnie na adres: gospodarka@ug.tworog.pl lub poprzez platformę.
- 3.6Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
12.11. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie:
12.11.1. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
12.11.2. komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
12.11.3. zainstalowana dowolna, inna przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
12.11.4. włączona obsługa JavaScript,
12.11.5. zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
12.11.6. Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
12.11.7. Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
12.12. Zamawiający dopuszcza komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, z wyjątkiem złożenia oferty z załącznikami oraz podmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem, że po otwarciu ofert Wykonawca może komunikować się wyłącznie za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej wskazanego w formularzu oferty.
12.13. Komunikacja w postępowaniu odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonych w niniejszym rozdziale.
- 3.8Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
- 3.12Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
- 3.14Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
- 3.15RODO (obowiązek informacyjny)
29.1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Zamawiający przekazuje poniższe informacje.
29.2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Tworóg, reprezentowana przez Wójta Gminy Tworóg, z siedzibą:
Gmina Tworóg
ul. Zamkowa 16
42-690 Tworóg
29.3. Administrator
Kody CPV: 45233120-6, 45100000-8, 45233220-7